RFID Laundry Yönetim Sistemi

Çamaşırhane Envanter Yönetim Sistemi

RFIDDepo Çamaşırhane Yönetim Sistemi, müşteriye ait veya kiralık üniformalar ve çamaşırlar için çamaşır yıkama faaliyetlerini otomatik olarak izler ve yönetir. RFID teknolojisi, üniforma ve çarşaflara iliştirilmiş RFID etiketlerini elektronik olarak okuyarak otomatik olarak tanımlanmalarını, sayılmalarını ve izlenmelerini sağlar. Sistem ayrıca müşteri lokasyonlarında teslim alma ve teslimatı kolaylaştırıp onaylar.

RFIDDepo Laundry Sistemi, işletmenizin envanterini en iyi şekilde yönetmesini, çamaşır yıkama faaliyetini müşteriye göre otomatik olarak izlemesini ve müşteriye göre sıralamayı, müşteri çalışanlarının üniformalarını düzenlemeyi kolaylaştıracaktır. Sistem çamaşır yıkama faaliyetlerini doğru bir şekilde kaydeder ve müşteri departmanları tarafından  otomatik faturalandırılır.

Üniformaların ve çamaşırların kullanımı, yaşlanması ve  kalite standartlarını korumak bu sistem sayesinde çok kolay olacaktır. Sistem aynı zamanda üniforma ve nevresimlerin onarım ve değişikliklerini de yönetir ve çamaşırhane personelinin özel işlemler, presleme, katlama ve sıralama gibi çeşitli çamaşır yıkama fonksiyonlarında verimliliğini arttırır.

RFIDDepo Çamaşırhane Sistemi, çamaşırhaneye gelen üniforma ve çamaşırları veya müşteriye gönderilen eşyaları ayırmak ve elle saymak gibi el emeği gerektiren pek çok işi ortadan kaldırır. Sistem ayrıca manuel hataları da ortadan kaldırır.

Çamaşırhane Zararlarını Ortadan Kaldırır

RFIDDepo Çamaşırhane Sistemi, müşteriler ve günlük çamaşır yıkama faaliyetleriyle ilişkili olarak hesaplanamayan zararların% 100’ünü ortadan kaldırır.

Verimliliği Artırıyor

RFIDDepo Çamaşırhane Sistemi  % 20’ye varan oranda daha fazla işgücü verimliliği sunar. Manuel görevleri ortadan kaldırır ve kayıt tutma sistemini otomatikleştirir.

Alımları Azaltır

RFIDDepo Çamaşırhane Sistemi  yıllık alımları% 5 veya daha fazla azaltır. Kalite standartlarını korumak için hangi öğelerin değiştirileceğini sistem size otomatik olarak bilgi verir.

Müşteri İlişkilerini Geliştirir

RFIDDepo Çamaşırhane Sistemi, çamaşırhane müşterileri için önemli bilgiler sağlar ve tutarsızlıkları -anlaşmazlıkları ortadan kaldırır.