Hakkımızda

Biz inovasyonun ve profesyonelliğin önemini anlıyoruz

RFID DEPO, İstanbul, Türkiyede otomatik tanımlama ve veri toplama, sistem entegrasyonu alanında on yılı aşkın süredir deneyime sahip bir şirkettir

RFID DEPO, küresel ölçekte yeni, yenilikçi çözümler sunarak, operasyonları ve lojistiği en son piyasa gereksinimlerine ve standartlarına uyarlayarak işini sürekli olarak güçlendirmektedir. Bu temel yetenekler, ürün tasarımı ve kişiselleştirme, RFID kuyumcu sistemi, RFID laundry yönetim sistemi,  lojistik, satış sonrası, RFID Tekstil yönetim, RFID Demirbaş Takip Sistemi, RFID Hastane Çözümleri ve imalat hizmetleri gibi alanlarda çözümler sunmaktadır.

RFID DEPO ekibi, izlenebilirlik, otomatik tanımlama ve veri toplama, RFID Etiket/Tag , RFID Sistemleri ve Donanımları konularında birçok deneyimine sahiptir ve Türkiye’de RFID teknolojisinin tanıtımında önemli bir oyuncu olmuştur.

RFID DEPO, NFC, RFID, IoT çözümleri dahil olmak üzere herhangi bir fiziksel nesneye bağlı bir dijital imza sağlayan yüksek kaliteli çözümler geliştirmektedir.

Şirketin sürdürebilir başarısı, sürekli yenilikleri takip edip, son teknoloji ürünler ve çözümler ile müşteri gereksinimlerine tam anlamıyla ve eksiksiz olarak yanıt vermesinden gelmektedir.

RFID / NFC

Süreçleri optimize etmek endüstri 4.0 ve nesnelerin interneti alanında çözümler sunarız.

RFID Etiket/ Tag Tedarikçisiyiz

İhtiyaçlarınıza göre RFID Etiket ve Tagleri size özel olarak üretiyoruz.

Hizmetler

Endüstri 4.0 için danışmanlık, RFID yazılımları ve sistem entegrasyonl